KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15967383
nr 1596 7383
Oidentifierad konstnär. Tidigt 1900-tal, Pilallé. Ej signerad. Olja på duk, 53x48 cm, yttermått inklusive ram: 68x63 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 februari 2024
kl 20:05:00
2/2 11:22:05
300 kr
5/2 14:37:30